Mobil Sohbet


Mobil Sohbet

İnsanlar internet sayesinde online sistemleri daha fazla kullanmaya başlamıştır. Kendisini yalnız hissedenler, sohbet sitelerini tercih etmekte ve burada farklı kişiler ile sohbetler edebilmektedir. Sohbetdemi sohbet sitesi olarak, mobil sohbet hizmetleri veriyoruz. Yeni arkadaşlar edinebilmeniz için sitemizi ziyaret etmeniz ve sohbet odalarımızda sohbete başlamanız yeterlidir. Sitemizde mobil uyumlu bir sitedir ve bedava sohbetleri, günün her saatinde yapabilme imkanlarına sahip olabiliyorsunuz. Kaliteli hizmetler sunabilmek için kişilerin ilgi alanlarına göre farklı oda seçenekleri sunuyoruz. Her kullanıcı, istediği sohbet odasını seçebiliyor ve tanımadığı farklı kişilerle sohbetler edebiliyorlar.

Sınırsız Sohbet

Sanal sohbet etmek isteyenler, kendilerine güvenli bir site ararlar. Sohbetdemi sitesi olarak mobil sohbet siteleri arasında en güvenli hizmetleri veren bir siteyiz. Sitemize erişim yapan ve kullanıcı adı belirleyerek sohbet odalarına giriş yapanlar sınırsız sohbetler yapabiliyorlar. Sitemiz üzerinde bulduğu arkadaşlıklarını devam ettirmek isteyenler, sitemize kayıtlarını oluşturarak kendilerine özel kullanıcı adı belirleyebiliyorlar.

Sitemiz 24 saat erişim yapılabilen bir sohbet sitesidir ve sohbet kurallarına göre işlem yapanlar, sınırsız sohbet yapabilirler. Kendinizi yalnız hissettiğinizde ya da yakın arkadaşlarınızla yüz yüze konuşamadığınız konuları rahatlıkla konuşarak vakit geçirebiliyorsunuz.

Sohbet Odaları

Canlı sohbet hizmetlerimizde, sizlerin ilgi alanınıza göre sohbet edebilmeniz için farklı sohbet odaları oluşturduk. Mobil sohbet chat hizmetlerini sunduğumuzu sohbet odalarımızı, kullanıcı adı belirleyerek sohbete giriş yaptığınızda görebiliyorsunuz. Sohbet odalarımız şunlardır.

 • Bilgi,
 • Radyo,
 • Oyun,
 • Yarışma,
 • Kelime,
 • Çarkıfelek,
 • Test,
 • İslam,
 • Oxm,

Sitemize giriş yaptığınızda ve sohbet odaları bölümünde bu başlıkları görebiliyorsunuz. Bu odalardan istediğinizi seçebiliyor ve odada bulunan diğer kullanıcılar ile sohbetlere hemen başlayabiliyorsunuz. Sohbet odalarında yapılan sohbetleriniz özel sohbetlerdir. İsteyen kullanıcılarımız sohbet odalarına giriş yapmadan ana bölümde genel sohbetlere katılabilirler.

Bedava Sohbet

İnsanların keyifli vakit geçirmeleri için mobil bedava sohbet hizmetleri sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizin tamamı bedavadır. Sitemize giriş yapan, üyelik oluşturan ve kesintisiz sohbetler yapan hiçbir kullanıcımız herhangi bir ücret ödememektedir. Sitemize giriş yapanların, keyifli vakitler geçirmelerini sağlıyor ve merak ettikleri konuları öğrenebilmeleri sohbet etme imkânları sunuyoruz.

Sitemizde istediğiniz süre kadar kalabilir ve çok farklı kişilerle sohbetler ederek kendinize yeni arkadaşlar bulabilirsiniz. Bedava hizmetlerimiz sayesinde çok sayıda kişi sanal ortamdaki arkadaşlıklarını reel ortama taşıyabilmektedir. Ücretsiz sohbet hizmetlerimiz sayesinde, ilgi alanınıza göre seçtiğiniz sohbet odalarında kendinize yeni aşklar edinebiliyorsunuz.

Üyelik Oluşturma

Sohbetdemi sitemizdeki hizmetlerimizden faydalanabilmek için üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Sohbet giriş bölümünde, kullanıcılardan, kullanıcı adı ve şifre yazmanızı istiyoruz. Şifre yazmadan da giriş yapabiliyorsunuz. Mobil sohbet sesli hizmetlerimizden faydalanmak ve her girişinizde aynı kullanıcı adını kullanarak, kişilerin sizleri hemen bulabilmesi için üye kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Üyelik oluşturmak isteyenlerden, herhangi bir kişisel bilgi istemiyoruz. E-posta adresi, kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazmanız yeterlidir. Sitemiz üzerinden hizmetlerimizi, sohbet ve mobil sohbet başlıklarında ayrı ayrı sunuyoruz. Mobil cihazlarınızdan sitemize erişim yapabiliyor günlük sohbetlerinize hemen başlayabiliyorsunuz. Gerçek ve kalıcı dostluklara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nick Seçimi

Sanal sohbetleri yapabilmeniz için sitemize girişte kendinize bir kullanıcı adı (nick name) belirlemelisiniz. Belirleyeceğiniz kullanıcı adı, seçtiğiniz sohbet odasına ve ilgi alanlarınıza uygun olmalıdır. Mobil sohbet panelleri sizi kullanıcı adınız ile tanıyacak ve diğer sohbetçiler, kullanıcı adınıza göre sizlere sohbet çağrısında bulunacaktır.

Sanal sohbette, kullanıcı adının sizi temsil ettiğini, karakterinizi yansıtabileceğini düşünmelisiniz. Sitemizde seviyeli sohbetler yapıldığı için kullanıcı adını uygun kelimelerden seçmeniz önemlidir. Uygunsuz kelimeler ile oluşturulan kullanıcı adları ile sohbete başladığınızda sitemiz otomatik olarak kullanıcı adınızın değiştirilmesini sağlayacaktır. Sitemizde sohbet ederken isterseniz nick değiştirme işlemlerini ya da nick kaydetme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu hizmetlerimize sohbet sayfasının üst bölümünde yer alan seçenekleri kullanarak yapabilirsiniz.

Sohbet Kuralları

Sanal sohbet sitesi olarak hizmetlerimizi 18 yaşından büyük olanlara veriyoruz. Sohbet kategori bölümünü seçenler, sohbete bağlanabilmesi için 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır uyarı yazımızı okumalıdır. Güvenli ve seviyeli sohbetlerin yapılabilmesi için çeşitli kurallarımız bulunmaktadır. Bu kurallarımızdan bazıları şunlardır.

 • Küfür ve hakaret yasaktır.
 • Irkçı söylemlerde bulunmak yasaktır.
 • Başka ürün ya da sitelerin reklamını yapmak yasaktır.
 • Siyasi konularda yorumlar yapmak yasaktır.
 • Devlet büyüklerine hakaret edilemez.
 • 18 yaşından küçükler sohbet edemez.

Sohbetdemi.net sitemiz üzerinden sohbet etmek isteyenler bu kurallara uymak zorundadır. Kurallara uymadığı tespit edilenler, sohbet odasından atılmakta ve sitemiz üzerinden sohbet etmesi engellenmektedir. Kaliteli ve seviyelin sohbetin adresi olarak tüm kullanıcılarımıza en keyifli ve güvenli sanal sohbetleri canlı olarak yapmalarını sağlıyoruz.

Yeni Oda Oluşturma

Kullanıcılarımıza sunduğumuz özgürce sohbet etme imkanlarını, sohbet odalarımız üzerinden sağlıyoruz. İsteyen kullanıcılar, sohbet girişi yaptıktan sonra sayfanın üst bölümünde bulunan başka odaya gir bölümünden kendileri yeni bir sohbet odası oluşturabilirler.

Başka odaya gir seçeneği tıklandığında, sayfa ortasında, kana adı yazabileceğiniz ve tamam tuşu ile onaylayacağınız pencereyi açıyoruz. Kendiniz bir oda belirleyebilir, başka kullanıcıları bu odaya davet ederek sohbetlerinizi o oda içerisinde özel olarak yapabilirsiniz. Tüm sohbet odalarında, seçtiğiniz kullanıcılar ile yapacağınız sohbetler özeldir ve yazdıklarınızı başkaları görmeyecektir.

Konuşmak istemediğiniz kişileri yine sitenin üst bölümünde yer alan engelle/kaldır seçeneği ile engelleyebiliyorsunuz. Daha önceden engellediklerinizi yine aynı şekilde engel kaldırma yapabiliyorsunuz.

Mirc Programı

Sitemizin masaüstü uygulamasını kullananlar, daha hızlı erişim yapabilmek için sitemizdeki mirc uygulamasını indirebilirler. Mobil erişim yapanlar aynı işlemleri yapabilmektedir. Mirc uygulamasını sitemiz üzerinden indirebiliyorsunuz. Daha kaliteli sohbetlerin yapılabilmesi için mirc programını sürekli güncelliyor ve sitemizde güncel halinin yer almasını sağlıyoruz. Sohbetdemi sohbet odalarımıza daha hızlı giriş yapabilmek için mirc uygulamamızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Yazar: KaRTaLiCe

Yayınlanma Tarihi: 25 Ocak 2020

Kategori: mobil sohbet

Görüntüleme: 927 Defa

Etiketler:

4 Yorumlar
Boncuk

En eglenceli sohbet muhabbet muzik keyfi burda eee ne bekliyonuz bizler szleri bekliyoruz :)))

İSaK

kaliteliyse sohbetin senide buraya beklerim ..;)

Sananeki

Sınırsız sohbet sinirsiz muzik oyunlar :)

MadTürk

Artık globalleşen dünyada mobil üzerinden kurulan baglantılar sayesinde saglanıyor acıklıyıcı bir dil irc ağ düzenide ince secici bir dille anlatılmış Teşekkürler.

Bir cevap bırakın.

Kategoriler