Kaliteli Sohbet


Kaliteli Sohbet

kaliteli Sohbet

Kaliteli sohbet denilince akıllara ilk gelen deyim vede düşünce nedir? Benim aklıma geleni ben sizlere biraz anlatayım ne düşündüğüm hakkında azda olsa bilgi vermek isterim.

Bu konu hakkında bir çok deyim kullana biliriz ama benim için kaliteli insan dürüst namuslu, şerefine düşkün vede bir okadarda gururlu olmalıdır.

gurur derken acından öleceğini bilse kimseye tenezzül edipte ne bir ekmek nede bir dal sigara istemeyi beceremiyen insanlardır.

para konularına hiç girmiyorum farkında iseniz bir siteye bir çok insan okumuş olarak giriyorsa ordan zarar gelmez.

Sohbet

arkadaşlar kültür düzeyi bir sitede yani okumuşluk oranı nekadar yüksek ise bir sitede okadar seviyeli sohbet vede dürüst sohbet olur ama bir siteye nekadar cahil girerse orda kavga gürültü eksik olmaz.

insanlar birbirini yer durur birde cinsellik konularını hiç anlatmıyorum bizim sitemizde kaliteli mobil sohbet yapan insanları bizler barındırırız.

başkasının saten yeri yok sizlerde güzel vede sevgi dolu bir site inşaat etmek istemezmisiniz bence istersiniz ohalde neden duruyorsunuz bizim kervana takılın.

sizlerde burda güzel birliktelikleri vede aşk yaşayanları beraberce tekrik edelim kutlayalım onlarla mutlu olalım.

hayaller kuralım sizler herşeyin engüzeline layıksınız ben bundan eminim vede bundan dolayı elimizden gelen hertürlü çabayı sizler için sarf etmeye hazırız

güzel insanlarla chat yapmaya vede ne olursa olsun bu yoldan dönmeye niyetimiz yok herkese güzel bir gece diliyorum. Sohbet demi Ailesi

Kaliteli sohbet

Kaliteli Sohbet


Yazar: AkkartaL

Yayınlanma Tarihi: 05 Ocak 2020

Kategori: Sohbet

Görüntüleme: 104 Defa

Etiketler:

2 Yorumlar
Peri

Aramıza katılarak yabancı ve yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizi arttırabilirsiniz.emeginize saglik

SessiZce

Sohbetdemi.net yeni arkadasliklar seviyeli sohbet demek :)

Bir cevap bırakın.

Kategoriler