SohbetDemi.Net Paylaşım Platformu

Kadınların ilişkiden beklediği seyy.

Başlatan LeyLa, Nis 03, 2020, 04:32 ös

« önceki - sonraki »

LeyLa

Sizin bir numaranız olmak ister. İşten, maçtan, hatta annenizden, çocuklarınızdan, arkadaşlarınızdan önce gelmek ister. Aslına bakarsanız, haksız da değil; çünkü artık bir ekipsiniz.
Yakınlık ister. Canı mı sıkkın? Git geller mi yaşıyor? Ona en samimi ve içten halinizi gösterin. Hatta sevdiği şeyleri yapın. Sakın bizzat sormadıkça akıl vermeye çalışmayın. Sakin ve iyi hissetmesini sağlayın yeter.
Zayıf yanlarınızı görmek ister. Kimseye açamadığınız noktaları sevgilinize açmanız, kadın tarafı için çok önemlidir. Bu duygusal olarak ona duyduğunuz yakınlığı gösterir.
Övülmek ister. İş olsun, yemek olsun, taşıdığı koli olsun, okuduğu kitap olsun, ne olursa olsun. Onu takdir etmeyi unutmayın. Bu sayede sizin hayatınızda çok değerli bir yeri olduğunu düşünecektir.
Ekibin bir parçası olduğunu ona hissettirin. Partneriniz ihtiyaç duyduğunuzda size yardım edebileceğini düşünsün ya da yardım isteyebileceğini bilsin. Sıkıntıları beraber göğüsleyin.
Onu koruduğunuzu ve kolladığınızı bilsin. Burada sadece fiziksel bir güçten bahsetmiyoruz. Kendisine karşı yöneltilen eleştirilere karşı da savaşmalısınız. Onun için neyseniz, onun da sizin için o olduğunu bilmek istiyor.
Fikirlerinin ciddiye alındığını bilmek ister. Onunla herhangi bir konuda konuşabildiğinizi bilmesi, çok hoşuna gidecektir. İşle ya da kişisel zevklerinizle ilgili konuları ona açın.
Hayatınızı onunla paylaşın. sizinle arasında özel bir bağ olduğunu hissettirin. Ona kapıları kapatmayın. Hayatınızın her alanından haberi olsun.
Tutarlı ve karakterli davranın. Öyle biri olun ki, oğlunuzun size benzemesini, kızınızın sizin gibi bir insanla beraber olmasını istesin.
Fiziksel teması sıklaştırın. Elini tutun, sarılın, öpün. Bunu sadece cinsel ilişki sırasında değil, hayatın her anında yapın.
Seni kim israf ediyor, ben her zerrene muhtaçken..