SohbetDemi.Net Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5
1
Mobil sohbet programları / Bartın sohbet odaları
Son İleti Gönderen sosyalmedya - Dün, 06:57 öö
Türkiyenin sohbet siteleri srasında oldukca iyi yerlerde olan,geçmişden günümüze sohbet odaları arasında hatrı sayılır biçimde kendine yer edinmiş Kelebek.TC sohbet siteleri içerisinde kıymetli Bartın halkı için özel olarak açılmış Bartın sohbet odaları hizmete girmiş bulunmaktadır. Bartın yöresinde yaşayan kıymetli hemşerilerimizin birbirleri ile sosyal bir ortamda yazılı chat mekanında tanışmalarına vesile olmak için,sitemiz içerisinde bartın halkı için Bartın chat sitesinide aktif etmiş bulunmaktayız.Bartın şehrimizde yaşayıp kendinize en yakın bölgelerde yaşayan insanlarla tanışıp arkadaşlık kurmanız için sizde vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Batı Karadeniz bölgesinin en güzel şehirlerinden olan Bartın, Amasra gibi,çakraz gibi, yazlık tatil bölgeleriyle ve muhteşem doğasıyla ün salmış ilçelere sahiptir.Bartın merkez bölgelerinde yaşayan kullanıcılarımızın yanında,Bartın ve civarındaki ilçelerindende sevgili vatandaşlarımızı bir araya getiriyoruz.Bartın sohbet odaları her yaş grubuna ve her tür insana hitap eden mükemmel olarak hazırlanmış olağanüstü bir sosyal yazılı sohbet ve chat mekanı olarak karşınıza çıkıyor.Saygılarımızla...
https://bartinsohbet.net
2
Mobil sohbet programları / izmir sohbet odaları
Son İleti Gönderen sosyalmedya - Dün, 06:53 öö
Zemheri.Net Chat ve Sohbet Sitesi

Sanal sohbet siteleri arasında kalitesini ve yerini artık benimsetmiş olan zemheri sohbet odaları sizlere çok daha kaliteli hizmetler verebilmek açısından kendini hergün yenilemekte ve geliştirmektedir.Özellikle Izmir sohbet odaları ile Ege yöresi halkı için çok fazla talep gören bir chat mekanı olarak karşımıza çıkmaktadır.Izmir halkının yanı sırda hemen hemen her bölgemiz ve ilimiz için ayrı ayrı sohbet odaları kurduk kurmayada devam ediyoruz.. Chat Mekanları içerisinde kalitesini ve yerini herzaman koruyan, kullanıcılarına en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olan, sohbet sever insanların her manada güvenliklerini önemseyen mükemmel bir chat kanalıdır zemheri.Giriş Yaptığınız Anda site kurallarımızı kabul etmiş sayılacaksınız..Buna Göre; Sitemize Giriş yaptığınızda /rules Komutunu Uygulayarak Site içerisinde uymanız gereken kuralları görebilirsiniz.Izmir sohbet,Ankara sohbet odaları,iStanbul sohbet odaları,Bartın sohbet,Van sohbet odaları,Trabzon chat siteleri gibi şehir şehir açmış olduğumuz chat ve sohbet odalarında yetkili olabilmek için kanal sorumluları ile görüşebilirsiniz.Hizmetlerimizin Tamamı ücretsiz olup sizlerden hiçbir ücret talep edilmeyecektir. İhtiyaç duyulması halinde hertürlü destek ve yardım için 7/24 admin ekibimiz görevleri başında olacaklardır.Seviyeli ve sınırsız sohbetin adresi Zemheri'de buluşmak dileğiyle..
https://zemheri.net
3
Mobil sohbet programları / sohbet odaları
Son İleti Gönderen sosyalmedya - Dün, 06:47 öö
Sohbet ve Chat Siteleri arasında Kendini günden güne geliştiren ve iyileştiren Samyeli.ORG chat sunucuna Türkiyenin heryerinden farklı yaş gruplarına ve farklı beklentiler içerisinde olan kullanıcılarımıza mükemmel bir mekan hazırlamanın mutluluğunu duyuyoruz.Boş vakitlerinizi en güzel şekilde geçirmeniz ve kendinize ait bölgelerde yaşayan insanlarla arkadaşlıklar edinebilir,yeni ilişkiler kurabilirsiniz.Sunucumuz içerisinde chat sayfalarında ve sohbet odalarında,arayışınız ne olursa olsun kendi istek ve düşüncelerinize göre yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Bölge bölge ayırdığımız sohbet odaları ile kendi memleketinizin insanları ile tanışıp  sosyalleşme fırsatını kaçırmayın.Bu eşsiz deneyimi bizlerle paylaşmak için siz değerli sohbet sever kullanıcılarımızı sunucumuza davet ediyoruz.
ücretsiz sohbet siteleri olarak hiçbir kullanıcımızdan ücret talep edilmeyecektir.
https://samyeli.org
4
Mobil sohbet programları / Sohbet
Son İleti Gönderen sosyalmedya - Dün, 06:31 öö
SohbetSizsiniz.Com Sohbet Sunucusu Öncelikle Kullanıcılarına GüzeL, Temiz, KaliteLi ve Güvenilir Bir Chat Ortamı Sunmayı Hedeflemektedir. Tabi Bunun Yanında Sanat Spor ve Teknoloji Dünyasından Yeni Gelişmeler, Değişik Yemek Tarifleri, Şarkı Sözleri, Nihai oLarak Sohbet Odaları ve Son Dakika Haberlerini Anında Sizlerle Paylaşmaktayız. Web Sitemiz Bir Muhabbet ve Sohbet Sitesi oLduğundan Kullanıcılarımızın Sohbet Ederken Kendilerini Güvende Hissetmeleri ve Onlara Kaliteli Bir Ortam Sağlamak için Çalışmalarımız Hız Kaybetmeden Devam Edecektir.SosyaL Medyanın Tüm Dünyada Artan Bir ivme iLe Önem Kazanmış oLması, IRC Gibi Sohbet Sitelerinin Önemini Bir Nebze oLsun Azaltmış oLsa Dahi, Kullanıcılar Bu Alışkanlıklarından AsLa Vazgeçmemişlerdir. mSn Gibi Skype Gibi Görüntülü ve SesLi Sohbet pLatformları Dahi Eski Önemini Yitirdikleri Aşikardır, Ancak Yazılı Chat, Sohbet Odaları ve Muhabbet Siteleri HaLa Bir Tutku oLmaya Devam Etmektedir.Bizler Tüm Kullanıcılarımıza Hoş Sohbetler Diler Saygılar Sunarız...
https://sohbetsizsiniz.com
5
Mobil sohbet programları / Kelebek Sohbet
Son İleti Gönderen sosyalmedya - Haz 07, 2020, 07:59 öö
İnternet dünyasında uzun soluklu olan chat siteleri arasındaki Kelebek Sohbet doğrultusunda, kişilerin yeni arkadaşlık kurmaları durumu yaşanabilecektir. Bu sohbet odaları doğrultusunda ülkenin dört bir noktasında var olan insanlarla kaynaşarak, sanal arkadaşlıklara başlangıç yapmak söz konusu olabilmektedir. Herkesin istediği şartlara sahip bir pozisyonda olan bu platformdan her geçen gün daha fazla kişi yararlanmaktadır.
Sohbet ortamlarını sanal alem içerisinde kullanabilmekle beraber Kelebek Sohbet her zaman önemli bir yerde bulunacaktır. Bu sayede de yeni insanlarla tanışarak, sağlıklı bir iletişim ortamından faydalanabilmek devamlı olarak mümkün olabilecek pozisyonda yer alabilmektedir. Bu suretle de bu platformun tüm olanaklarından an be an fayda sağlamak da söz konusu olabilmektedir.Kelebek Sohbet Odalarına Tüm Sohbet Severleri Davet Ediyoruz.KelebekTC ve Samyeli Sohbet Sitesi iLe Ortak Götürdüğümüz Kelebek chat Odalarında Tüm Kullanıcılarımıza Mükemmel Hizmetler Sunmaktayız.
6
Kültür ve sanat / Neden kitap okumalıyız?
Son İleti Gönderen LeyLa - Nis 05, 2020, 08:37 öö


"Ömür boyunca, kitap okuyan 1000 hayat yaşar, okumayan ise 1"


-Öncelikle bizi hayata bağlayan, yaşamımızı anlamlandıran hayat amacımızı bulmak için.

-Anlama, yorumlama, analiz etme, çıkarımda bulunma becerilerimizi ve kapasitemizi arttırmak için.

-Hayata çok farklı pencerelerden bakabilmek için. Başkalarının da hayat tecrübelerinden yararlanmak, kitaptaki karakterleri hayal edip onların yaşadıklarını yaşamamıza katmak için.

-Kendimizi daha iyi ifade edebilmek için.

-Yaşlandığımızda zihnimizin genç kalması için, unutkanlık hastalığına yakalanma ihtimalimizi azaltmak için.,

-Sınavlarda daha başarılı olabilmek için. Özellikle paragraf sorularını sıkılmadan okuyabilmek için.

-Daha iyi düşünmek için. 100 kelime bilirsek 100 kelime ile düşünürüz 1000 kelime bilirsek 1000 kelime ile düşünürüz ki böylece ufkumuz genişler.

 -Günün sıkıntı ve stresinden biraz olsun uzaklaşmak için.

-Daha bilgili olmak için. Merak ettiğimiz konuları öğrenebilmek için.

 -Keyif yapmak ve eğlenmek için. ?

-Orijinal fikirler üretebilmek için OKUMALIYIZ.
7
Kültür ve sanat / Kitap okumak
Son İleti Gönderen LeyLa - Nis 05, 2020, 08:28 ööGünümüzde teknolojinin gelişmesi sebebiyle  eskiden basılı olarak okuduğumuz gazete, kitap, dergiler günümüzde yerini e-kitaplara bırakmaktadır. Eskiden yaygın olan  "kitap kokusu olmadan, kitabı görmeden  kitap okuyamam" düşüncesi yerini hızlı bir biçimde e-kitaplara devretmekte...  Bu sebeple basılı yayınların elektronik ortama yayılmasında da hızlı bir şekilde artan bir trendden bahsedebiliriz. Buna paralel olarak da e-kitapların geleceğine ilişkin olumlu faydaları göz önünde bulundurmakta  gerekecektir. Örneğin; girişimciler için yeni pazar marjı yaratma, küresel boyutlarda satış eğilimini artırma odaklı stratejiler izleme politikaları hızlı bir biçimde(öngörülerime göre) artacaktır.Kitap okuma alışkanlığı konusunda ülkemiz uzun yıllardır dünya ortalamasının gerisinde kalıyor. Dikkat çekici düzeyde düşük olan okuma alışkanlığının sebepleri ile ilgili pek çok farklı görüş var. Fakat nedeni her ne olursa olsun kitap okumaya ayrılmayan zamanın bir kısmının teknolojik cihazlarda geçirildiği ise bir gerçek.

Elektronik kitapların dünya çapında yaygınlaşması, Türk insanının da son zamanlarda ilgisini çekmeye devam ediyor. E-kitap, en temel hali ile geleneksel kitapları mobil cihazlara sığdırılması anlamına geliyor. Bu da hareket halindeyken kitapları taşımayı, kitap içerisinde aramadığınızı bulmayı son derece kolaylaştırıyor. Üstelik mekan ve zamandan bağımsız olarak kitap okuma imkanı sunan e-kitapların satın alınması da yine elektronik ortamda gerçekleştiğinden okuyuculara büyük kolaylık sağlıyor
8
Mistik yol / Güçlü bir zihne sahip olan ins...
Son İleti Gönderen LeyLa - Nis 04, 2020, 11:17 öö
1. Kendilerini üzerek zaman geçirmezler

Zihinsel yönden güçlü olan insanlar etraflarında olup biten olumsuz şeylerle ilgili kendilerini suçlamazlar ve bunlar için kendilerini üzmezler. Hayattaki sorumluluklarını anlamaya ve onları en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırken; hayatın kolay olmadığının ve herkese eşit şekilde davranmayacağının da bilincindedirler.

2. Başkaları tarafından kontrol edilmezler

Güçlü bir zihne sahip olan insanlar, diğer insanların kendileri üzerinde kontrol kurmasına izin vermezler. Örneğin, güçlü bir akla sahip olan bir insandan "Bugün patronumun söylediği şey yüzünden kendimi çok kötü hissediyorum." gibi bir cümle duyamazsınız. Çünkü bu insanlar kendi duygularını kendilerinin kontrol ettiklerinin ve yaşadıkları olaylara verdikleri tepkileri seçebilme şansları olduğunun farkındadırlar. Yani kısacası, siz ne yaparsanız yapın onlar nasıl isterlerse öyle hissederler.

3. Değişim karşısında bocalamazlar

Zihinsel anlamda güçlü olan insanlar değişimden kaçmaya çalışmazlar. Bunun yerine pozitif değişiklikleri olgunlukla karşılarlar ve değişimin gelişim getireceğine inanırlar. Değişim karşısında karmaşa yaşamamalarının sebebi aynı zamanda, bununla başa çıkabilecek güçte olduklarına inanmalarından gelir.

4. Kontrol edemeyecekleri şeyler için zaman harcamazlar

Zihni güçlü bir insanın kaybettiği valiz ya da trafik yüzünden üzüldüğünü ve şikâyet ettiğini görmek oldukça zordur. Kontrol edemedikleri olaylar yüzünden kendilerini üzmek yerine, hayatlarındaki kontrol edebildikleri şeylere odaklanırlar.  Çoğu zaman da hayatlarındaki en iyi kontrol edebilecekleri şeyin davranışları olduğunun bilincinde olurlar ve davranışlarını kullanarak değiştiremeyecekleri hiçbir şey üzerine düşünerek zaman harcamazlar.

5.Herkesi memnun etmeye çalışmazlar

Zihinsel olarak güçlü olan insanlar her zaman herkesi memnun edemeyeceklerinin farkındadırlar ve bunun için ekstra bir çaba sarf etmezler. Gerekli gördüklerinde hayır demekten ya da konuşmayı kesmekten çekinmezler. Nazik ve adil olmaya çalışırlar ancak karşılarındaki insanı memnun edemeyeceklerini anladıklarında daha fazla üstüne gitmezler.

6. Risk almaktan korkmazlar

Mantıklarına yatmayan ya da aptalca gördükleri riskleri almasalar da, önceden planladıkları ve akıllarına yatan riskleri almaktan çekinmezler. Zihinleri güçlü olan insanlar alacakları riskleri ve bunun sonucunda neler kazanacaklarını çok iyi hesaplarlar. Risk almadan önce her şeyi mutlaka artılarıyla ve eksileriyle değerlendirip ona göre hareket ederler.

7. Geçmişe takılıp kalmazlar

Güçlü zihinlere sahip insanlar geçmiş hakkında düşünmekten ve "keşke" demekten her zaman kaçınırlar. Bunun yerine geçmişte yaptıkları her şeyden ders çıkarmaya ve bu dersleri kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde kullanmaya bakarlar. Geçmişte olumlu ya da olumsuz ne yaşadılarsa geride bırakırlar ve yalnızca bugünü yaşayıp, gelecek için plan yaparlar.

8. Aynı hataları üst üste tekrarlamazlar

Zihinsel açıdan güçlü olan insanlar, davranışlarının sorumluluklarını üstlenirler ve geçmişte yaptıkları hataları kabul edip, onlardan ders çıkarmaya çalışırlar. Bu şekilde, aynı hataları üst üste yapmaktan kaçınırlar.

9. Diğer insanların başarılarını kıskanmazlar

Güçlü bir zihne sahip olan insanlar, hayatlarında var olan diğer insanların başarılarını kutlamayı ve takdir etmeyi bilirler. Bu insanlara karşı kıskançlık, öfke gibi negatif duygular beslemezler. Başarının uzun bir çalışmanın ürünü olduğunun farkındadırlar ve başarıya ulaşmak için başka insanlara engel olmak yerine, kendi hayatlarında düzenlemeler yapmayı tercih ederler.

10. İlk yenilgilerinde pes etmezler

Zihinleri güçlü olan insanlar, başarısızlığı vazgeçmek için bahane olarak kullanmazlar. Bunun yerine nerede hata yaptıklarını bulmaya çalışarak kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Doğru sonuca ulaşana kadar denemekten ve hata yapmaktan kaçınmazlar.

Bu yazının sevdiklerinizin ruh sağlığına katkıda bulunacağına inanıyorsanız, onlarla paylaşmayı deneyin
9
Günün köşesi / Günün fıkrası
Son İleti Gönderen LeyLa - Nis 04, 2020, 09:46 öö


bizi ilgilendirmez *
çocuğun biri babasına sormuş :
-baba biz nasıl olduk?
baba cevap vermiş maymunlar ...türeye türeye biz olduk demiş...
tabi çocuk babasının lafına inanmamış.
annesine biz nasıl olduk demiş?
annesi, allah adem babayla havva annemizi yaratmış nesilden nesile biz olmuşuz demiş.
çocuk demişki ama babam maymunlar türeye türeye biz olduk dedi
anne cevap verir: o babanın sülalesi bizi ilgilendirmez *
10
Sohbetdemi güncel yönetim kadrosu / Sohbetdemi.Net Yönetim kadrosu
Son İleti Gönderen LeyLa - Nis 04, 2020, 09:34 öö


Sunucu sahibi:AkkartaL
Root administrator:LeyLa, MadTürk
Network administrator:
Co administrator:Alfonzo, Ebruu
Sayfa 1 2 3 4 5